Zajmujemy się skupem złomu, prowadzimy hurtownie metali kolorowych i stali oraz odbieramy odpady przemysłowe.

Metkom

Zajmujemy się skupem złomu, prowadzimy hurtownie metali kolorowych i stali oraz odbieramy odpady przemysłowe.

Firma Metkom Sp. z o.o. w branży działa od ponad 20 lat, konsekwentnie pracując na obecną pozycję. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam profesjonalną odpowiedź na każdą potrzebę rynku. Centrala naszej firmy znajduje w miejscowości Pustynia koło Dębicy. Równorzędnie działają jeszcze cztery oddziały. Drugi oddział Rzeszów mieści się przy strategicznej trasie wylotowej Rzeszów-Warszawa. Trzeci oddział Mielec znajduje się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Czwarty oddział w Sędziszowie Małopolskim a piąty w Radomiu.

Grono naszych zadowolonych kontrahentów nieustannie się poszerza. Wśród nich znajdują się największe firmy z takich sektorów gospodarki jak przemysł lotniczy, samochodowy, zbrojeniowy, energetyczny, stoczniowy, budowlany, odlewniczy, armaturowy i produkcyjny. Obszary naszego działania wychodzą daleko poza granice kraju i sukcesywnie obejmują coraz większą liczbę zagranicznych partnerów biznesowych.

Grono naszych zadowolonych kontrahentów nieustannie się poszerza. Wśród nich znajdują się największe firmy z takich sektorów gospodarki jak przemysł lotniczy, samochodowy, energetyczny, stoczniowy, budowlany, odlewniczy, armaturowy i produkcyjny. Obszary naszego działania wychodzą daleko poza granice kraju i sukcesywnie obejmują coraz większą liczbę zagranicznych partnerów biznesowych.

Nasza Misja

Klienci są dla nas najważniejsi – ich sukces jest naszym sukcesem. Indywidualne podejście, szybka obsługa, profesjonalna pomoc na każdym etapie współpracy, to podstawy naszych działań.

Klienci są dla nas najważniejsi – ich sukces jest naszym sukcesem. Indywidualne podejście, szybka obsługa, profesjonalna pomoc na każdym etapie współpracy, to podstawy naszych działań. Nasi pracownicy to fachowcy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia i poszerzanie wiedzy branżowej. Stawiamy na rozwój i doskonalenie.

Zapytaj o wycenę